Viies läbi ekskursioone positsioneerime me end meelelahutus- ja lõbustusasutus. Meie eesmärk - täita sotsiaalset missiooni.

Nüüdisajal on suureks probleemiks nii laste kui ka täiskasvanute agressiivsus. Enamik lapsi ja noori veedavad suure osa oma ajast arvutis, paljud ei tea praktiliselt midagi põllumajandusest ja sellest, kust võetakse näiteks piima ja piimatooteid. Meie arvates tuleneb see kõik asjaolust, et me irdume loodusest, ehitame inimese ja looduse vahele justkui betoonist seina, aga lõppude lõpuks oleme me kõik osa loodusest.

Püüame meie farmis lähendada inimest loomadega, anname võimaluse proovida tõelist piima ja piimatooteid ning samuti räägime sellest, kuidas toodetakse piima, juustu ja muid tooteid. Programm on mõeldud eelkõige ekskursioonidele koolidest ja lasteaedadest, kuid meid külastavad hea meelega ka pered ja muud seltskonnad, mis võikski olla lõbusam ja eksootilisem linnaasuka jaoks, kui paitada kitsi ja vasikaid, joosta võidu alpakatega, ratsutada hobusel ja silmitseda teiste loomade käitumist.

https://farmaciamaschile.com