Farm

Konju Mõisa Talu - Eesti suurim kitsefarm. Tegutsev farm on ehitatud mõisa seintesse, mis on juba enam kui 300 aastat vana! Meil elab ligikaudu 600 kitse ning 36 lehma koos vasikatega.

Kõiki loomi hoitakse ökoloogiliselt puhastes tingimustes. Mis tähendab, et nad saavad ainult ÖKO sööta, ilma väetisteta ja pestitsiidideta, neil on võimalus jalutada aastaringselt ja üldiselt nad peavad kinni tervislikest eluviisidest.

Nii kitsi kui ka lehmi lüpstakse spetsiaalsetel lüpsiplatsidel lüpsiaparaatidega. Piim voolab mööda torujuhet loomade udarast kohe piimajahutisse, kus seda ka hoitakse. Selleks, et saavutada piima kõrget kvaliteeti on väga oluline see kiiresti jahutada. Meie piima ei töödelda ja tarnitakse klientidele algkujul, mis võimaldab piimas maksimaalselt säilitada toitaineid ja vitamiine.

Piima ohutuses võib samuti kindel olla, kuna me anname pidevalt seda analüüsidele, samuti kontrollivad meid regulaarselt mitmesugused inspektsioonid.

Lisaks lehmadele ja kitsedele elavad meie farmis Alpakad, Haned, Lambad, Küülikud, Hobused ja muud loomad, kellega saab suhelda, tulles külla meile ekskursiooniga.
https://farmaciamaschile.com